Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17287
Stary 10.02.2011, 21:46
Z tego co tłumaczy marszałek Sowa w swoim piśmie ma on dwa wyjścia. Albo zgodzi się na użycie 8 mln euro na halę w Czyżynach, albo się nie zgodzi i pieniądze przepadną.

Sytuacja jest bowiem taka, że miasto wycofuje teraz realizację projektu budowy hali TS Wisła. Marszałek tych pieniędzy wcisnąć miastu nie może, bo jak i na co, skoro miasto nie chce budować?

W tym momencie Marszałkowi zostaje 8 mln euro, o którego wykorzystanie (na halę w Czyżynach) wnioskuje miasto. Marszałek może się zgodzić lub nie. Jeśli się nie zgodzi, to przepadnie 8 mln euro.

Jednym słowem miasto trzyma go w szachu. Przynajmniej takie jest jego oficjalne stanowisko, bo cholera wie czy mu to też nie pasuje...

Arapaho napisał(a):Wyświetl post
(...) Szczególne pozdro dla tych z którymi się kłóciłem przed wyborami a którzy przedkładali tramwaj na Ruczaj i Płaszów nad dobro Wisły (...)
Pozdrów też tych, którzy pewnie wciąż twierdzą, że hala czyżyńska za 400 mln zł kredytu jest miastu bardziej potrzebna hala Wisły za niespełna 20 mln wkładu własnego. Dobry humor z pewnością ich nie opuszcza.
Ostatnio edytowane przez rav : 10.02.2011 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując