|
Dobra chłopaki, będzie parę dni płaczu na forum i tyle. Siła kibiców Wisły to siła strzałów z kapiszona....choć bardzo chiałbym się mylić.
Pozwoliliśmy się kopać to nas kopią - jakoś nie jestem zdziwiony tym "newsem". Szczególne pozdro dla tych z którymi się kłóciłem przed wyborami a którzy przedkładali tramwaj na Ruczaj i Płaszów nad dobro Wisły
|