Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
derr
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
427
10.02.2011, 21:43
Albo sie choć troche cenimy ,albo robimy to co sasiadka która zaprasza po 5 zeta .Prosze Was nie porownujcie parchów do Nas.Chcecie transferów ,Chcecie Europy a ktos Nas porównuje do tego zakompleksionego klubiku prosze Was..........
derr
derr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do derr
Znajdź inne posty napisane przez derr