Wyświetl pojedynczy post
derr
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 10.02.2011, 21:43
Albo sie choć troche cenimy ,albo robimy to co sasiadka która zaprasza po 5 zeta .Prosze Was nie porownujcie parchów do Nas.Chcecie transferów ,Chcecie Europy a ktos Nas porównuje do tego zakompleksionego klubiku prosze Was..........
derr
Odpowiedz cytując