Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20723
Stary 10.02.2011, 21:36
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Pracował / pracuje ktoś w MacDonald's ? Jakie są stawki ? Ostatnio mam ciężką sytuacje i potrzebuje pracy. Niestety nie posiadam samochodu do rozwożenia pizzy , a nie chcę pracować w telemarketingu . Inni pracodawcy nie odpowiadają na moje zgłoszenia. Doświadczenia wielkiego nie mam gdyż jestem po lo, a obecnie jestem na studiach.
Dobra praca jak na sam początek. Człowiek wie że musi się narobić żeby mieć swoją kasę. Szczególnie mina cieszy się po pierwszej wypłacie.

Wiem sam jak to jest. Kila lat temu, zaraz po maturze rozpocząłem pracę w KFC. W McDonalds jest wyższa stawka godzinowa.

Odpowiedz cytując