Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11672
Stary 10.02.2011, 21:25
cpc napisał(a):Wyświetl post

A z innej beczki, dzisiaj właśnie pierwszy raz w tym roku odczułem skutki podniesienia VATu, niedużo wprawdzie no ale przecież mówię tylko o dniu dzisiejszym.
Spoko, Donald i Żą Węsą Rostowski zapowiedzieli wszak że podwyższenie VAT do 23 i 8 % ma charakter przejściowy. I nie kłamali. Od lipca 2012 VAT będzie 24 i 9 %, a od 1 lipca 2013 25 i 10%, także najwyższy dopuszczalny wg unijnych przepisów.

Ps. A co takiego kolega Gwiaździsty napisał nieprawdziwego?
Był TW "Filizof"? Był.
Był autorytetem wybiórczej? Był.
Był przeciwnikiem lustracji? Był
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 10.02.2011 o godz. 21:27.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.