cpc napisał(a):

A z innej beczki, dzisiaj właśnie pierwszy raz w tym roku odczułem skutki podniesienia VATu, niedużo wprawdzie no ale przecież mówię tylko o dniu dzisiejszym.
|
Spoko, Donald i Żą Węsą Rostowski zapowiedzieli wszak że podwyższenie VAT do 23 i 8 % ma charakter przejściowy. I nie kłamali. Od lipca 2012 VAT będzie 24 i 9 %, a od 1 lipca 2013 25 i 10%, także najwyższy dopuszczalny wg unijnych przepisów.
Ps. A co takiego kolega Gwiaździsty napisał nieprawdziwego?
Był TW "Filizof"? Był.
Był autorytetem wybiórczej? Był.
Był przeciwnikiem lustracji? Był