Gwiaździsty napisał(a):

|
TW "Filozof" nie żyje. Jutro chyba GW w czarnej szacie. Wiernie służył michnikowszyźnie. W swoich wypowiedziach szczególnie atakował zwolenników lustracji.
|
Pisowcy by chcieli zeby szanowano prezydenta ,ktory podobno wielkim czlowiekiem byl ( o czym sie doweidzielismy po smierci) a sami pisza o innych w taki sposob,zal...