Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11671
Stary 10.02.2011, 21:20
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
TW "Filozof" nie żyje. Jutro chyba GW w czarnej szacie. Wiernie służył michnikowszyźnie. W swoich wypowiedziach szczególnie atakował zwolenników lustracji.
Pisowcy by chcieli zeby szanowano prezydenta ,ktory podobno wielkim czlowiekiem byl ( o czym sie doweidzielismy po smierci) a sami pisza o innych w taki sposob,zal...