|
Koszty okropne, wg mnie zamknąć IPN, dokumenty spalić, a pracowników pozamykać lub co najmniej przesłuchać.
Problemem zaczyna być Orban,obrabiają mu tylną część ciała jak Kaczyńskiemu swego czasu. Tylko,że ten się w ogóle tym nie przejmuje a naród stoi za nim raczej murem. Albo naród mądrzejszy, mniej wytresowany czy co?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|