|
Karnet kupię, jak to robię od lat. Zgadzam się natomiast z tymi którzy mają pretensje o to że stali karnetowcy zostali olani bo to prawda i nie podoba mi się to. Klub stwierdził że jak ktoś chodzi i kupuje karnety od lat to teraz też kupi bez względu na to czy będzie zniżka czy nie. Wolą dać tańsze karnety tym grupą osób wśród których według nich jest najwięcej nowych klientów. Bardzo dobrze że wprowadzają zniżki ale niech też nie zapominają o tych którzy na Wiśle są od wielu lat. Liczę że na nowy sezon będą o nas pamiętać. Tak na koniec zachęcam jednak do kupowania karnetów bo silna Wisła jest też w dużym stopniu dzięki nam i temu ile nas będzie chodzić na te mecze.
|