|
Panowie a ja oceniam to okienko bardzo pozytywnie
Jaliens - przed chwilką świetny zawodnik ligi Holenderskiej, mistrz z AZ Alkmar, reprezentant Holandii
Melikson - reprezentant Izraela
Genkov - reprezentant Bułgarii
Siwakow - reprezentant Białorusi
Pareiko - reprezentant Estonii
Jak ktoś mi powie że jest nie zadowolony. To ja już nie wiem jakie transfery były by dobre.
Przebić by to mogła tylko taka 5 - Boruc, Żewłakow, Peszko, Murawski, Lewandowski
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|