Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11666
Stary 10.02.2011, 18:45
loozak84 napisał(a):Wyświetl post
Nie jest to takie pewne. Jak już naczelny pisemka o dupeczkach i innych pierdołach, prowadzący Śniadanie w TVN czy jak to się tam nazywa wyczerpał swą cierpliwośc to niedobrze to PO wróży
To że w PO można już walić, nie znaczy że można już publicznie przyznawać, że PiS i Kaczyński to nie ucieleśnienie wszelkiego zła i przyczyna wszelkich nieszczęść, jakie cały świat spotkały w ciągu ostatnich lat
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 10.02.2011 o godz. 18:48.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!