loozak84 napisał(a):

Nie jest to takie pewne. Jak już naczelny pisemka o dupeczkach i innych pierdołach, prowadzący Śniadanie w TVN czy jak to się tam nazywa wyczerpał swą cierpliwośc to niedobrze to PO wróży
|
To że w PO można już walić, nie znaczy że można już publicznie przyznawać, że PiS i Kaczyński to nie ucieleśnienie wszelkiego zła i przyczyna wszelkich nieszczęść, jakie cały świat spotkały w ciągu ostatnich lat
