wiślak 86 napisał(a):

Za tyle nie kupisz karnetu na ŁKS.
Musisz parę złotych dopłacić.
Sandecja na poziomie 130 zł
Pogoń outsider ligi na poziomie 150 zł, bilety maja bardzo drogie.
Porównania celowo z takimi ekipami, które grają na zajszczanych stadionach bez dachu nad głową i często kładząc dupska na gołym betonie, gdzie wartość jednego zawodnika nie przekracza kwoty jakiej Wisła wydaje na pranie brudnych koszulek.
Porównań z ekipami TOP nie ma sensu nawet robić.