Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43600
Stary 10.02.2011, 17:31
Co do środka obrony, to ja również bym postawiła na Jaliensa i Chaveza. Z prostego powodu, jak dla mnie to są najlepsi nasi stoperzy. Kowalski i Bunoza moim skromnym zdaniem są dużo słabsi od tej dwójki, która rokuje na naprawdę dobrą parę stoperów.
Odpowiedz cytując