Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43595
Stary 10.02.2011, 15:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Myśle, że chodzi o coś innego. Tacy zawodnicy jak Inzaghi czy u nas Frankowski nie muszą dużo biegać, żeby strzelać bramki. Za to cała drużyna w której grają nie może sobie pozwolic na stanie. Bieganie jest potrzebne chocby do presingu. A bez tego przeciwnik zrobi, co chce.
pamiętam że drużyne Petrescu Unireae która z powodzeniem grała w LM cechowało to że jej zawodnicy podczas meczów przebiegali 2 razy więcej km niż rywale (np Sevilla która ograli )
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.02.2011 o godz. 15:06.
Odpowiedz cytując