FraMat napisał(a):

|
Myśle, że chodzi o coś innego. Tacy zawodnicy jak Inzaghi czy u nas Frankowski nie muszą dużo biegać, żeby strzelać bramki. Za to cała drużyna w której grają nie może sobie pozwolic na stanie. Bieganie jest potrzebne chocby do presingu. A bez tego przeciwnik zrobi, co chce.
|
pamiętam że drużyne Petrescu Unireae która z powodzeniem grała w LM cechowało to że jej zawodnicy podczas meczów przebiegali 2 razy więcej km niż rywale (np Sevilla która ograli )