Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20715
Stary 10.02.2011, 14:28
mam pytanie do architektów:
- jestem współwłaścicielem kamienicy w Krakowe. Ostatnio dostałem zawiadomienie z Wydziału Architektury, że wszczęto postępowanie w sprawie wydania decyzji o pozwolenie na budowę, na sąsiedniej działce.
Dla mnie problem jest taki, że postawienie czegokolwiek na sasiedniej działce (odelgłość ok. 10 m od moich okien na parterze) spowoduje, że moje mieszkanie znajdzie sie w studni (brak dostepu światla dziennego, bo już teraz jest słabo - okna wychodzą na zachód), co spowoduje obniżenie wartości mieszkania i może jakies negatywne skutki zdrowotne...
Oczywiście mogę w terminie 7 dni zglaszac zastrzeżenia i wnioski do projektu.
Domyslam sie, że nie wystarczy moje "Nie zgadzam się". Czy są jakies przepisy, na jakie mogę w moich negatwynych uwagach co do projektu sie powołać? Czy też nie mam nic do gadania?

Chętnie przyjmę odpowiedzi na priv
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując