|
Dla mnie to bzdura i malo w tym prawdy. Moze ten konowal czy jakis inny by sie nie "pie***" i ucinal wszystko od nosa po stopy, ale na szczescie sa tez lekarze ktorzy maja umiejetnosci i rozsadek.
Sam mialem kilka lat temu powazny wypadek i tez grozila mi amputacja, jednak lekarze zrobili wszystko bym mial sprawna noge i mimo problemow wszystko sie udalo i dzisiaj po operacjach nie ma wiekszego sladu.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|