Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#489
Stary 10.02.2011, 14:20
Dla mnie to bzdura i malo w tym prawdy. Moze ten konowal czy jakis inny by sie nie "pie***" i ucinal wszystko od nosa po stopy, ale na szczescie sa tez lekarze ktorzy maja umiejetnosci i rozsadek.

Sam mialem kilka lat temu powazny wypadek i tez grozila mi amputacja, jednak lekarze zrobili wszystko bym mial sprawna noge i mimo problemow wszystko sie udalo i dzisiaj po operacjach nie ma wiekszego sladu.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując