Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_Lechia
Member
Od: 02.2011
Skąd: Gdańsk(Stare Misto)
Offline
#
4195
10.02.2011, 14:16
Jestem na tym forum nowy więc jeśli to nie ten temat to przepraszam
Zbliża się mecz Arka- Wisła. Jestem kibicem Lechii i chciałbym się wybrać z Wami na ten mecz, czy istnieje szansa kupna biletu?
Marcin_Lechia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcin_Lechia
Znajdź inne posty napisane przez Marcin_Lechia