Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_Lechia
Member
 
 
Od: 02.2011
Skąd: Gdańsk(Stare Misto)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4195
Stary 10.02.2011, 14:16
Jestem na tym forum nowy więc jeśli to nie ten temat to przepraszam
Zbliża się mecz Arka- Wisła. Jestem kibicem Lechii i chciałbym się wybrać z Wami na ten mecz, czy istnieje szansa kupna biletu?
Odpowiedz cytując