Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43594
Stary 10.02.2011, 14:15
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Pippo Inzaghi tez duzo raczej nie biega a swoje strzela i geniuszem go napewno nie mozna nazwac. Ale masz racje ze u Nas wymagania sa o wiele nizsze
Myśle, że chodzi o coś innego. Tacy zawodnicy jak Inzaghi czy u nas Frankowski nie muszą dużo biegać, żeby strzelać bramki. Za to cała drużyna w której grają nie może sobie pozwolic na stanie. Bieganie jest potrzebne chocby do presingu. A bez tego przeciwnik zrobi, co chce.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując