Marcin_fan napisał(a):

16ego będą jeszcze na G karnety bo teraz nie bede przez kilka dni w Krakowie, dopiero sie pojawie właśnie 16...
|
Jak miałeś karnet na jesień to spokojnie będziesz mógł kupić karnet bo do 20 lutego jest wznowienie a potem sprzedaż otwarta....