martonas napisał(a):

|
Ale o jakiej minimalizacji kosztów na razie mówisz? Póki co i tak dostaję pensję, więc niby czemu mieliby go nie wziąć na obóz, przecież koszt jednego piłkarza więcej w hotelu jest śmieszny?
|
Moje przypuszczenie jest takie że jeśli on w rzeczywistości nie jest poważnie kontuzjowany to chcą się go pozbyć i dają mu do zrozumienia że go nie chcą. Wszystko na ten temat.