tofik napisał(a):

Może w polskiej obibok ekstraklasie się to sprawdza. Ale za granica już niekoniecznie. Chyba, że ktoś jest geniuszem jak Ronaldo albo Romario
|
Pippo Inzaghi tez duzo raczej nie biega a swoje strzela i geniuszem go napewno nie mozna nazwac. Ale masz racje ze u Nas wymagania sa o wiele nizsze
szczebel napisał(a):

|
Do dobrego i mądrego stania od czasu do czasu jest potrzebne trochę biegania za piłką , bo inaczej piłkarze stają się tylko słupkami na treningu.
|
Bieganie a najwieksza ilosc przebiegnietych kilometrow ale bez wiekszego znaczenia robi jednak roznice. Zreszta dopisujac do postu tofika to w Naszej E-klasie nawet slupki potrafia byc zabojcze lub przeszkadzac mocno w grze
