martonas napisał(a):

|
To jest akurat mocno wątpliwa teoria, bo nawet jeśli chcieliby sprowadzić kogoś jeszcze to czemu mieliby nie zabierać Branco na obóz? Poza tym to nie jest tak, że mamy jakiś nadmiar tych bocznych obrońców, żeby rezygnować z niego jako zmiennika.
|
Bo chcą się go pozbyć, minimalizacja kosztów, bo po co trzymać zawodnika z który nie rokuję już nadziei na przyszłość. Osobiscie cięzko mi uwierzyć w to że on odbuduję się fizycznie, według mnie on jest już za stary o czym pisałem wielkrotnie, nie odbuduję szybkości, dynamiki, zwrotności, kondycji. Według mnie to mógł być kiedyś dobry zawodnik, nie wiem nie widziałem jego meczów w dalekiej przeszłości ale widać że technicznie jest dobry i wie jak poruszać się po boisku jednak przy jego stanie fizycznym i pozycji na boisku te atrybuty nawet mu już nie pomogą.
Chociażby jeśli jest on brany pod uwagę na prawą obronę to ja osobiście wolę dać szanse Burlidze niż jemu. Problem może być na lewej obronie i mam nadzieję że uda się ściągnąć jakiegoś zawodnika na tą pozycję, mile widziany taki zawodnik który mógłby grać na obu bokach jednak chyba za dużo wymagam.