Wyświetl pojedynczy post
herkules
Senior Member
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.02.2011, 13:07
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
PRZECZYTAJCIE WSZYSCY DOKŁADNIE TO CO NAPISALI NA GŁÓWNEJ STRONIE WISŁY A NIE PYTAJCIE CAŁY CZAS O RZECZY KTÓRE CZARNE NA BIAŁYM SĄ NAPISANE !

Sory za duże litery ale wreście moze ktoś to przeczyta...
a gdzie to jest napisane, że po otwarciu C, będzie możliwość przeniesienia karnetów z G ? młyn G na młyn C
Odpowiedz cytując