adikos1906 napisał(a):

PRZECZYTAJCIE WSZYSCY DOKŁADNIE TO CO NAPISALI NA GŁÓWNEJ STRONIE WISŁY A NIE PYTAJCIE CAŁY CZAS O RZECZY KTÓRE CZARNE NA BIAŁYM SĄ NAPISANE !
Sory za duże litery ale wreście moze ktoś to przeczyta...
|
a gdzie to jest napisane, że po otwarciu C, będzie możliwość przeniesienia karnetów z G ? młyn G na młyn C