Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
damianol1991
Member
Od: 06.2007
Skąd: Warmia-Mazury
Offline
#
20714
10.02.2011, 12:21
WiślakMyślenice
napisał(a):
Tak, mają simlocka. O erze, że dają bez blokady nie wiedziałem, dzięki za info
W Play też bez simlocka
"Deklaracje są zawsze i wszędzie szybsze od czynów."
Marian Brandys
damianol1991
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damianol1991
Znajdź inne posty napisane przez damianol1991