westersyl napisał(a):

|
Ja przypominam tylko że najlepszym "Polakiem" na Euro był Roger, a liczba przebiegniętych przez niego km przewyższała znaczną większość pozostałych zawodników.(...)
|
Małe sprostowanie: W dwóch pierwszych meczach najwięcej biegał Dariusz Dudka, a w trzecim Rafał Murawski.
http://www.sportowefakty.pl/euro2008...k-najszybciej/
Natomiast co do narodowości piłkarzy Wisły - zakupieni zawodnicy prawdopodobnie zagwarantują wystarczającą jakość za rozsądną cenę. Za te pieniądze ciężko byłoby sprowadzić równie dobrych Polaków.
Poza tym zmiana miejsca pracy często dodatkowo motywuje - trzeba mocno pracować, żeby udowodnić, że jest się wystarczająco dobrym. Mam nadzieję, że nowi zawodnicy zaprezentują taką właśnie postawę.