Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#347
Stary 10.02.2011, 10:57
Widzę że temat schodzi do poziomu na co kogo stać patrząc własną miarą co jest żałosne.
Ceny są takie a nie inne bo klub wziął pod uwagę grę w pucharach (posiadacze karnetów mają pierwszeństwo nabycia biletów) I to że pewnie przez kolejną rundę stadion nie będzie oddany , do tego mecze kibicowsko dosyć atrakcyjne
Będzie małą frekwencja opuszczą ceny a narzekać zaczną karnetowcy.
Co ma wspólnego zakup karnetu do tego kto ma Wisłę w sercu? To że chodzisz co tydzień do kościoła nie znaczy że jesteś dobrym katolikiem
Mam znajomych co mało chodzą na R22 za to systematycznie jeżdżą na wyjazdy, są gorsi?
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 10.02.2011 o godz. 11:02.
Odpowiedz cytując