Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6346
Stary 10.02.2011, 10:35
Kto ma największego fiuta na świecie?
Putin - mieszka w Moskwie, a obciągają mu w Warszawie.

=======================


-Wiecie dlaczego Statua Wolności ma postać kobiety
-
-Bo potrzebna była pusta przestrzeń w głowie na taras widokowy..


=======================


Na ziemi lądują Marsjanie, oczywiście zbierają się dziennikarze i pytają ich:
-Wszyscy macie zieloną skórę?
-Wszyscy.
-Wszyscy macie czułki?
-Wszyscy.
-A wszyscy macie takie złote sygnety z rubinami?
-Nie, tylko żydzi.


========================


Jasiu wpada spóźniony do szkoły. Na schodach stoi dyrektor i woła:
- Dziesięć minut spóźnienia!
- Ku*wa, ja też! - stwierdza Jasiu ze zrozumieniem...


========================



Pani w szkole kazała narysować dzieciom coś co kojarzy im się z utworami Beethovena.
Kasia narysowała księżyc.
- Z czym Ci się to Kasiu kojarzy?- Pyta nauczycielka.
- Z Sonatą Księżycową.
- Pięknie Kasiu!
Ola narysowała kwiatki i słoneczko.
- Jaki to utwór Olu?
- Sonata Wiosenna.
- Bardzo dobrze.
Jasiu jak to Jasiu narysował wielkiego kutasa.
- Jasiu! Co to ma być? To ci się kojarzy z utworem Beethovena?- Pyta zdenerwowana nauczycielka.
- Tak.
- Niby z jakim?
-Dla Elizy.


=========================
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując