Kto ma największego fiuta na świecie?
Putin - mieszka w Moskwie, a obciągają mu w Warszawie.
=======================
-Wiecie dlaczego Statua Wolności ma postać kobiety
-
-Bo potrzebna była pusta przestrzeń w głowie na taras widokowy..
=======================
Na ziemi lądują Marsjanie, oczywiście zbierają się dziennikarze i pytają ich:
-Wszyscy macie zieloną skórę?
-Wszyscy.
-Wszyscy macie czułki?
-Wszyscy.
-A wszyscy macie takie złote sygnety z rubinami?
-Nie, tylko żydzi.
========================
Jasiu wpada spóźniony do szkoły. Na schodach stoi dyrektor i woła:
- Dziesięć minut spóźnienia!
- Ku*wa, ja też! - stwierdza Jasiu ze zrozumieniem...
========================
Pani w szkole kazała narysować dzieciom coś co kojarzy im się z utworami Beethovena.
Kasia narysowała księżyc.
- Z czym Ci się to Kasiu kojarzy?- Pyta nauczycielka.
- Z Sonatą Księżycową.
- Pięknie Kasiu!
Ola narysowała kwiatki i słoneczko.
- Jaki to utwór Olu?
- Sonata Wiosenna.
- Bardzo dobrze.
Jasiu jak to Jasiu narysował wielkiego kutasa.
- Jasiu! Co to ma być? To ci się kojarzy z utworem Beethovena?- Pyta zdenerwowana nauczycielka.
- Tak.
- Niby z jakim?
-Dla Elizy.
=========================