laurence napisał(a):

pozwolisz, że zacytuje prasę branżową (za psx extreme):
"... okazało się jednak, że cieszyli się oni (piraci) przedwcześnie.
Brak możliwości zabawy w sieci, oraz coraz to nowsze aktualizacje softu dezaktywujące przeróbkę, połączenie kodu nowych gier z konkretnym firmware konsoli, relatywnie wysoka cena oraz cała masa problemów zgłaszanych przez użytkowników Jaila, sukcesywnie odstraszała ciekawskich..."