Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#332
Stary 10.02.2011, 07:17
Idąc tropem myślenia co niektórych uważam że internet powinien być za darmo. Nie tańszy-za darmo. Bo przecież zawsze jest ktoś kogo nie stać Zrezygnuj z internetu to będziesz miał na jeden karnet!
Jak nie stać mnie na TV LCD to go nie kupuję, a nie chodzę i mówię, że jest za drogi! I nie straszcie, że nie będziecie chodzić na stadion. Nie będziecie wy to będzie kto inny. Jak słusznie ktoś napisał-było odkładać. Poza tym jak nie stać cię na karnet to kupuj pojedyncze bilety! Proste jak drut.
Odpowiedz cytując