|
Ja oczywiscie podpisalbym sie pod niektorymi tezami wygloszonymi wyzej, ale pod dwoma warunkami...sprowadzamy pilkarzy glodnych sukcesow(a nie wypalonych, jak Boukhari, Branco) i takich, ktorzy beda reprezentowac pewien poziom(a nie spadkowicza z ligi slowackiej, ktory jest jednym z najwiekszych drwali w ekstraklasie czy rezerwowego z II Bundesligi). Wtedy to o czym piszecie ma sens. W innym wypadku, to bedzie jedynie pobozne zyczenie.
P.S - Mam nadzieje, ze bierzemy tez pod uwage fakt, ze wielu pilkarzy jest wypozyczonych, a niektorzy wrecz prosto z mostu mowia, ze po sezonie odchodza(Sivakov)?
P.S 2 - Rozsadna polityka(a wszyscy tego chcemy) polityka transferowa, to np. taka jaka zaprezentowala Amika w/s znalezienia nastepcy Lewandowskiego. Nie szukali jakiegos staruszka czy goscia, ktory sie nie sprawdzil w powaznej pilce, ale mlodzieniaszka(w polskich warunkach) ktory chce sie rozwijac, a jednoczesnie juz sie pokazal z dobrej strony w innej lidze...
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 10.02.2011 o godz. 02:13.
|