Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 10.02.2011, 00:17
M89 napisał(a):Wyświetl post
Kolejne bardzo ważne pytanie - czy zarząd uwzględnił to, że po otwarciu północnej większość kibiców będzie się chciała tam przenieść? Czy będzie zatem możliwość przebukowania karnetu na północną w trakcie rundy
......., czytajcie...

Cytat:
W przypadku otwarcia trybuny C (trybuna z gwiazdą) w trakcie trwania rundy wiosennej, jeżeli będzie istniała taka możliwość techniczna klub zaoferuje kibicom przeniesienie miejsc karnetowych z trybuny G na C.
Ostatnio edytowane przez krkgiba : 10.02.2011 o godz. 00:22.
Odpowiedz cytując