M89 napisał(a): 
|
Kolejne bardzo ważne pytanie - czy zarząd uwzględnił to, że po otwarciu północnej większość kibiców będzie się chciała tam przenieść? Czy będzie zatem możliwość przebukowania karnetu na północną w trakcie rundy
|
......., czytajcie...
Cytat:
|
W przypadku otwarcia trybuny C (trybuna z gwiazdą) w trakcie trwania rundy wiosennej, jeżeli będzie istniała taka możliwość techniczna klub zaoferuje kibicom przeniesienie miejsc karnetowych z trybuny G na C.
|
Ostatnio edytowane przez krkgiba : 10.02.2011 o godz. 00:22.
|