Cytat:
|
Ja będę nadal zdania, że najwięcej drużynie może dać tylko Polak, ponieważ po pierwsze primo nie jest 5 sortem europejskim, po drugie wkłada w grę całe serce.
|
Czego najlepszym dowodem są Łobodziński i Garguła sprowadzeni jako rzekome gwiazdy ligi. Dlatego szkoda, że zamiast Meliksona nie przyszedł Bonin, zamiast Jaliensa, Lisowski, a zamiast Genkova, Robak. Wtedy mistrz na stówę byłby w Krakowie
Też chciałbym, żeby w Wiśle grało dużo Polaków, ale na obecną chwilę jest to niemożliwe, bo po pierwsze większość ligowców jest słaba, lub przeciętna, a po drugie kluby rządają za nich nierealnych kwot typu 1,5 mln euro na Pawłowskiego.