Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43569
Stary 09.02.2011, 23:31
Cytat:
Ja będę nadal zdania, że najwięcej drużynie może dać tylko Polak, ponieważ po pierwsze primo nie jest 5 sortem europejskim, po drugie wkłada w grę całe serce.
Czego najlepszym dowodem są Łobodziński i Garguła sprowadzeni jako rzekome gwiazdy ligi. Dlatego szkoda, że zamiast Meliksona nie przyszedł Bonin, zamiast Jaliensa, Lisowski, a zamiast Genkova, Robak. Wtedy mistrz na stówę byłby w Krakowie

Też chciałbym, żeby w Wiśle grało dużo Polaków, ale na obecną chwilę jest to niemożliwe, bo po pierwsze większość ligowców jest słaba, lub przeciętna, a po drugie kluby rządają za nich nierealnych kwot typu 1,5 mln euro na Pawłowskiego.
Odpowiedz cytując