rw88 napisał(a):

Irlandia - Norwegia 1:2
Chorwacja - Norwegia 2:1
Cypr - Norwegia 1:2
Norwegia - Portugalia 1:0
Islandia - Norwegia 1:2
Norwegia - Francja 2:1
Norwegia - Ukraina 0:1
Norwegia - Czarnogóra 2:1
Słowacja - Norwegia 0:1
Szwajcaria - Norwegia 0:1
Norwegia - RPA 1:0
Norwegia - Finlandia 2:1
RPA - Norwegia 2:1
Niemcy - Norwegia 0:1
Ogółem ostatnio: 14 spotkań - 11 zwycięstw - 3 porażki.
Coś jeszcze w temacie masz do powiedzenia? Norwegia to chyba aktualnie (w ciągu ostatniego roku) najlepiej grająca w defensywie reprezentacja świata, nie boję się użyć takiego stwierdzenia, bo nie ma w nim przesady.
|
Matko Boska. Mowilem w kontekscie EURO2012, gdzie w grupie bedziemy mieli 2 potegi swiatowe, do ktorych Norwegom "troche" brakuje(i to delikatnie mowiac). Po drugie, ty chyba widzisz roznice miedzy turniejem(typu MS i ME), a meczami towarzyskimi czy eliminacjami do danej imprezy? Przeciez to zupelnie inna bajka. Rozumiem, ze jestes zakochany w Smudzie, ale troche zdrowego rozsadku...gdzie Norwegia, a gdzie Hiszpania, Niemcy, Wlochy, Anglia czy Francja? Nie przypominam sobie znaczacych sukcesow naszych dzisiejszych rywali w ostatnich wielkich imprezach(nie grali ani na EURO2008, ani na MS2010).