Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#715
Stary 09.02.2011, 23:07
WCracow napisał(a):Wyświetl post
Nigdy nie zrozumiem po co Smuda wpuscil Gola w 93 minucie na boisko. Na utrzymanie wyniku? Aby zaliczyl wystep w kadrze? Smieje się z tego, ale to juz jest zalosne, na prawde.
P.e.c.h napisał(a):Wyświetl post
Jak to po co? Drugi Gol, żeby nie było nerwów w końcówce
Komentarz zbędny
the end
Odpowiedz cytując