|
Senior Member
Offline
|
#715

09.02.2011, 23:07
|
WCracow napisał(a): 
Nigdy nie zrozumiem po co Smuda wpuscil Gola w 93 minucie na boisko. Na utrzymanie wyniku? Aby zaliczyl wystep w kadrze? Smieje się z tego, ale to juz jest zalosne, na prawde.
|
P.e.c.h napisał(a): 
|
Jak to po co? Drugi Gol, żeby nie było nerwów w końcówce
|
Komentarz zbędny 
|
|