Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5718
Stary 09.02.2011, 22:59
Ogólnie najsłabsi byli Głowacki i Murawski,im trzeba podziękowac.W końcu obaj maja już 30 na karku i za dwa lata nie bedzie z nich żadnego pożytku.
Odpowiedz cytując