Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5717
Stary 09.02.2011, 22:58
Hanys, rozwiń swoją myśl na temat oceny Glika, chętnie się pośmieję. Kończymy mecz z czystym kontem, a jakiś jełop daje trzem z czterech obrońców oceny od 0 do 1 w skali 10-stopniowej. Zalecam przerzucić się na skoki.
Odpowiedz cytując