|
Grał ambitnie czyli co robił - ta ambicja twoim zdaniem polega na wykopywaniu piłki do przodu?
Było kilka akcji ze Norwegowie mijali glika jak chcieli a ten stał jak drzewo, które zapuściło korzenie głęboko. Jedyne co robił to faulował. Najgorszy zawodnik naszej drużyny - zakała. A jego miejsce w rezerwach ostatniej drużyny ligi włoskiej nie jest przypadkowe.
|