wiślak 86 napisał(a):

na część odpowiedziałem wyżej w poście przy edycji. Mieli średnią 18 tys a stadion na 24tys no pieknie!!
Nie stać mnie jak wielu innych! I co mam przyklasnąć zarządowi? Chcą mieć na stadionie same krawaty? I o jakim placzu mówisz na każdym forum? mam czas aby pisać tylko na tym jednym.
A do odpowiedzi wcześniejszej o wyrzucenie pieniędzy w błoto: chciałbym Cię uświadomić że zarząd to nie Wisła bo Wisła to coś więcej niż kolesie za biurkiem i wypełniacze koszulek biegający po boisku.
Proud ceny na Legii są na CAŁY SEZON 14 meczy!!
i dlaczego mamy ich porównywać do nas? Może porównajmy ceny do sąsiadki?
|
To napisz mi ile ma kosztowac bilet? na druzyny z 2 ligii kosztuja minimumn 12 zł u nas średnia 21 zł na mecz.