Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 09.02.2011, 22:47
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
na część odpowiedziałem wyżej w poście przy edycji. Mieli średnią 18 tys a stadion na 24tys no pieknie!!

Nie stać mnie jak wielu innych! I co mam przyklasnąć zarządowi? Chcą mieć na stadionie same krawaty? I o jakim placzu mówisz na każdym forum? mam czas aby pisać tylko na tym jednym.

A do odpowiedzi wcześniejszej o wyrzucenie pieniędzy w błoto: chciałbym Cię uświadomić że zarząd to nie Wisła bo Wisła to coś więcej niż kolesie za biurkiem i wypełniacze koszulek biegający po boisku.

Proud ceny na Legii są na CAŁY SEZON 14 meczy!!

i dlaczego mamy ich porównywać do nas? Może porównajmy ceny do sąsiadki?
To napisz mi ile ma kosztowac bilet? na druzyny z 2 ligii kosztuja minimumn 12 zł u nas średnia 21 zł na mecz.
Odpowiedz cytując