Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5712
Stary 09.02.2011, 22:44
Co za padaka....

bez ładu, bez składu... Znowu długa piłka na aferę - oto jak gramy... tak gra niestety większość polskich klubów i większość klubów na świecie w ogóle... bo tylko profesjonalne kluby i profesjonalne reprezentacje potrafią zagrać ładny i zarazem skuteczny football na zawodowym poziomie.

nasza obrona to jakiś żart
Piszczek - 4/10
Głowacki - 1/10 Stary, wolny, woli wybijać w auty niż podawać dokładnie piłke, bo tak jest bezpieczniej ;/
Glik - 0/10 szkoda komentarza nawet
Dudka - 1/10 - ciągłe wycofywanie gry do tyłu, zero odpowiedzialnosci - zamiast wziąć gre na klate i pociągnąć do przodu to spowalniał akcje i tracił często


Środek pola - równie słabo w tym meczu
-Murawski - 3/10 - wolny, stary, gry w defensywie niech sie uczy od młodszego Matuszczyka... ale po co nam w jednym składzie dwóch defensywnych pomocników? Kolejna głupota Smudy... miedzy innymi dlatego nie szła gra nic do przodu...
-Matuszczyk - 5/10 - solidnie w grze defensywnej, mało błędów wzgledem kolegów - ogólnie solidnie ale mogło być zawsze lepiej
-Błaszczykowski - 3/10 - bardzo słaby mecz w jego wykonaniu... no ale jak się gra z amatorami to później moze zawodowcom też nie idzie
-Obraniak - 3/10 j/w

Atak:
Lewandowski - 7/10 - o dziwo jeden z lepszych graczy na boisku - strzelec ładnej bramki, dość precyzyjne podania, dobra gra w defensywie, nawet dużo biegał
Jeleń - 2/10 - słabo, bardzo słabo, nic szczególnego nie pokazał a zaliczył tylko kilka niedokładnych podań

Szczesny- jedyny pewny punkt naszej drużyny, zero błędów, widać że gra w profesjonalnym klubie... tylko mógł ograniczyć te długie wykopy... ale jak to zrobić jak się koledzy-ćwoki nie wysuwali na obronie a jak już dostali piłkę i widzieli pędzącego na nich norwega to mieli w gaciach narobione ;/


Co do Smudy - osioł no - brak taktyki, brak odpowiednich analiz których nie robi w trakcie meczu, ani po meczu ani zapewne przed meczem, zmiany pod koniec meczu bezsensowne... a taki Dudka i Glik i Krychowiak w ogóle nie wiem co robią w kadrze.
Ostatnio edytowane przez Hanys : 09.02.2011 o godz. 22:46.
Odpowiedz cytując