Wyświetl pojedynczy post
Paty3ak
Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 09.02.2011, 22:42
Ludzie nie jest źle! Są droższe ceny... Nie zapominajmy też o tym, że "Dodatkowo posiadacze karnetów bez dodatkowych opłat będą mogli zobaczyć ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski z Podbeskidziem Bielsko-Biała." To też jesteśmy z kasą do przodu. A jak nie jesteś w stanie wyłożyć 200 zł na karnet to idź do roboty i oszczędzaj na papierosach. Jest gdzie robić, wystarczy tylko popytać... W dodatku to nie są pieniądze wydane na pierdoły tylko na nasz Najwspanialszy Klub!!!
Odpowiedz cytując