Wiślak86 troszkę przystopuj. Dzieli się przez 9, nie przez 8, bo cena zawiera też mecz z Podbeskidziem. Poza tym te karnety na Legię są na rundę, nie na sezon, także tu też mijasz się z prawdą. Wiele wiecej niż 15k narazie nie będzie, z wiadomych przyczyn - na razie dostępne będą tylko dwie trybuny.
Ceny są naprawdę ok. Nie rozumiem - kochasz Wisłę? Wierzę, że tak. To zrozum, że klub się jakoś musi utrzymać, utrzymać pracowników, zawodników, infrastrukturę, zapłacić czynsz za stadion i jeszcze ogrom innych spraw. Nie uważam kwoty 200PLN za wygórowaną. Zarobić/odłożyć to można w kilka dni. Jestem pewien, że jeżeli będą chęci z Twojej strony taką kasę skombinujesz, bo to nie są kokosy. Nie kupisz kilku paczek fajek, wypijesz trochę mnie browaru i się znajdzie.
Ja osobiście oddałbym wszystkie pieniądze za mecz na R22
