Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 09.02.2011, 22:38
regan napisał(a):Wyświetl post
Na Legii są prawie dwa razy wyższe ceny... zobacz sobie jaką mieli średnia frekwencje: ok. 18 tys a w Poznaniu podobnie
Jeśli Cie nie stać to po co płaczesz na forum? Mnie też nie stać na wiele rzeczy, ale nie płacze na każdym forum z tego powodu.
na część odpowiedziałem wyżej w poście przy edycji. Mieli średnią 18 tys a stadion na 24tys no pieknie!!

Nie stać mnie jak wielu innych! I co mam przyklasnąć zarządowi? Chcą mieć na stadionie same krawaty? I o jakim placzu mówisz na każdym forum? mam czas aby pisać tylko na tym jednym.

A do odpowiedzi wcześniejszej o wyrzucenie pieniędzy w błoto: chciałbym Cię uświadomić że zarząd to nie Wisła bo Wisła to coś więcej niż kolesie za biurkiem i wypełniacze koszulek biegający po boisku.



i dlaczego mamy ich porównywać do nas? Może porównajmy ceny do sąsiadki?
Ostatnio edytowane przez wiślak 86 : 09.02.2011 o godz. 22:51.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując