|
Kolejny zenujacy spektakl pod wodza Smudy...przez 90 minut nie potrafilismy stworzyc sobie sytuacji bramkowej(nie licze indywidualnej akcji i bramki Lewandowskiego) z taka ekipa, jak Norwegia. Pilkarze nie wiedza, co maja grac i wystarcza proste srodki zeby nas calkowicie zneutralizowac i zdominowac. Dyzma kolejny raz gral tez na wynik, o czym swiadcza zmiany(kuriozalne wprowadzenie Gola w 93 minucie w meczu towarzyskim) i wrecz rozpaczliwa obrona w drugiej polowie. Nie dosc, ze nie potrafi przekazac zawodnikom swojej koncepcji gry, to jeszcze powoluje przypadkowych ludzi. Jezeli sie nic nie zmieni, to z ta Francja i Niemcami(jesli potraktuja te spotkania na powaznie) beda wyniki podobne, jak z Hiszpania.
|