wiślak 86 napisał(a):

Kto chwali że ceny są super niskie niech mi zasponsoruje karnet!! zarząd chyba spadł na głowę z okrąglaka!! jak można na łuk dać ceny normalnych karnetów po 200zeta. I gdzie zniżki dla przedłużających? No nie ma bo dla klubu po raz kolejny liczy się kasa! Legia z tego co widzę ma takie same ceny jak my tylko że w warszawie są najwyższe w Polsce wypłaty! podobnie w Poznaniu!
|
Klub to nie fundacja charytatywna. Jego działalność na charakter zarobkowy.
Wiślak 86, zwracam honor. Nie zauważyłem. Przepraszam.
Choć i tak są wyższe niż u nas. Tylko łuki wypadają korzystniej. Ale nie jest to rzeczywiście diametralna różnica.