Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 09.02.2011, 22:36
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Kto chwali że ceny są super niskie niech mi zasponsoruje karnet!! zarząd chyba spadł na głowę z okrąglaka!! jak można na łuk dać ceny normalnych karnetów po 200zeta. I gdzie zniżki dla przedłużających? No nie ma bo dla klubu po raz kolejny liczy się kasa! Legia z tego co widzę ma takie same ceny jak my tylko że w warszawie są najwyższe w Polsce wypłaty! podobnie w Poznaniu!
Klub to nie fundacja charytatywna. Jego działalność na charakter zarobkowy.



Wiślak 86, zwracam honor. Nie zauważyłem. Przepraszam.
Choć i tak są wyższe niż u nas. Tylko łuki wypadają korzystniej. Ale nie jest to rzeczywiście diametralna różnica.
Ostatnio edytowane przez Proud : 09.02.2011 o godz. 22:48.
Odpowiedz cytując