Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17264
Stary 09.02.2011, 21:59
Mam nadzieję, że nie powtarzam linka. Dla zwolenników gry jakiejkolwiek drużyny Wisły w Czyżynach
http://www.dzienniklodzki.pl/aktualn...enie,id,t.html

Dziennik Łódzki napisał(a):
Pojemność i wygodne krzesełka to jedyne atuty przemawiające na korzyść Atlas Areny. Wad jest znacznie więcej, a to dlatego, że budując halę władze miasta uparły się, by można w niej było organizować zawody lekkoatletyczne. Efekt jest taki, że lekkoatleci jeszcze w Atlas Arenie nie startowali ani razu, bo nikt nie pomyślał o kupnie bieżni, za to boisko do siatkówki czy koszykówki jest oddalone od trybun o kilkanaście metrów. Przez to siatkarze nie słyszą dopingu, a kibice z wielu miejsc, zwłaszcza położonych wyżej, prawie nic nie widzą.

- Docierały do nas sygnały nie tylko od graczy, ale także od kibiców, którzy też wolą, byśmy grali przy Skorupki - mówi wiceprezes bełchatowskiego klubu Grzegorz Stawinoga.

Przenosiny do hali MOSiR niosą też ze sobą oszczędności dla bełchatowskiego klubu. Wynajęcie Atlas Areny na jeden mecz kosztowało około 50 tysięcy złotych.
50 tys. zł za mecz (a w Krakowie może i więcej) = 500 tys. zł za 10 meczów.

Licząc, że hala Wisly kosztowałaby 50 mln zł (a na razie wg wyliczeń ma mniej), to TS Wisła płacąc za roczny wynajem 1% wartości = 500 tys. zł.
Odpowiedz cytując