Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20708
Stary 09.02.2011, 21:48
mic napisał(a):Wyświetl post
Takie glupie pytanie,

jaka szybkosc zapisu/odczytu pendrive'a mozna uznac za dobra lub bardzo dobra ?
ponawiam
......

--
Podziekowal
Ostatnio edytowane przez mic : 10.02.2011 o godz. 12:25.
Odpowiedz cytując