Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.02.2011, 21:33
Niektorzy sie chyba dopiero obudzili ze snu zimowego... przepraszam nie wiedzieliscie ze po rundzie jesiennej bedzie runda wiosenna? przeciez to ze beda karnety jest wiadome OD ZAWSZE coza problem bylo uzbierac kase? jak ktos nie ma na "juz" to niech kupuje bilety w normalnym trybie i stoi w kolejkach marnujac czas
Odpowiedz cytując