Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1238
Stary 09.02.2011, 21:25
Damianek_ABG napisał(a):Wyświetl post
Hmmm... może Olsza 2 lub gdzieś 29 Listopada ?

Kazimierza Odnowiciela 2
w budynku gimnazjum,zaraz koło Olszy II .Szkoła AN-CAR. Super autka(yariski) elegancki wykładowca pan Haber .Polecam !
nr. do kierownika - 602309071
Ostatnio edytowane przez dawidTS : 27.07.2011 o godz. 11:33.
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując