Kibic_1906 napisał(a):

|
Moim zdaniem ceny są wysokie i w życiu nie zapełnimy tego stadionu.. 200 zł - powiedz mi jak można zarobić w parę dni - szczególnie gdy się uczę :] A bilety na E i karnety - kpina! Lećmy po karnety za pare stowek , a nasi kochani kopacze 0-8 przegrywaja z Norwegami w 3 meczach w stylu ponizej dna!
|
No bez jaj.. nie mów, że się uczysz 24 h na dobę. Przecież wystarczy pójść kilka razy na głupie ulotki i masz 200 zł w kieszeni , albo 3 dni poukładać towar w marketach.