Cena - spoko, ale nie podoba mi się to że jest zniżka dla kibiców młodych a nie ma dla przedłużających !!!
I trochę mało się sprecyzowali ...
- dzieciom i młodzieży uczącej się do 18. roku życia
- studentom do 26. roku życia
jak dla mnie to oznacza że jak ktoś ma 19 lat a nie studiuje tylko jest w liceum lub technikum to nie należy mu się zniżka ale mam nadzieję że jest tak jak ktoś już wyżej napisał...