Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 09.02.2011, 21:21
Wznawiane karnety są po cenie normalnej czy ulgowej? Zawsze były tańsze, a z opisu wynika, że ulga przedłużającym nie przysługuje, o ile czegoś nie przeoczyłem. Ceny OK, ale ta zmiana mi się nie podoba. Niższe ceny dla wiernych kibiców powinny być zachowane.
Ostatnio edytowane przez pzkwr : 09.02.2011 o godz. 21:26.
rrr
Odpowiedz cytując